پخش عمده ضدیخ

پخش ضدیخ

ضدیخ، همان‌گونه که از نام آن مشخص است، این محصول با بالا رفتن نقطه انجماد در آب خودرو، جلوی یخ بستن آن را در زمستان می گیرد. امروزه ضدیخ هایی ساخته می شوند که دارای خاصیت ضد یخی به همراه خاصیت ضد جوشی هستند. به طوری که این ضدیخ ها می توانند نقطه جوش آب را هم بالا برده و در تابستان جلوی جوش آوردن آب خودرو را بگیرند. ضدیخ های روغنی موجب محافظت از قطعات خودرو نیز می شوند.

پخش عمده ضدیخ

در بازار انواع مختلف ضدیخ با برندهای داخلی و خارجی وجود دارند. بنابراین این ضدیخ ها از نظر کیفیت با هم متفاوت هستند. به دلیل کاربرد وسیع ضدیخ ها مشتریان آنها زیاد هستند و تقاضا برای این محصول در بازار بالا است. در بسیاری از مراکز پخش عمده ضد یخ با قیمت مناسب موجب شده تا مشتریان بتوانند این محصول را با کیفیت بالا و مقرون به صرفه تهیه کنند. بسیاری از مراکز پخش عمده انواع ضد یخ های ایرانی و وارداتی را ارائه می دهند و مشتریان متناسب با نیاز خود می توانند محصول تولید داخلی یا خارجی را خریداری کنند. در کارخانه های داخلی ضدیخ های درجه یک صادراتی با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می شوند. این محصولات در بسته بندی های با کیفیت در دسترس خریداران قرار می گیرند.

فروش ضدیخ به صورت عمده و جزیی

فروش ضدیخ به صورت عمده و جزیی

در بسیاری از مراکز، پخش ضدیخ به صورت عمده و جزئی انجام می شود. استفاده از ضدیخ در خودرو برای فصول سرد سال اهمیت بسیار زیادی دارد و جلوی یخ زدگی را می گیرد. به دلیل کاربرد بسیار زیادی که ضدیخ دارد، پخش و تولید این محصول به صورت عمده و جزئی در بازار شهرهای مختلف انجام می شود. نمایندگی های فروش، تاثیر بسیار زیادی در پخش عمده ضد یخ دارند و باعث می شوند تا خریداران عمده بتوانند به راحتی به این محصول دسترسی داشته باشند‌. در بازار پخش عمده این محصولات با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد. مشتریان می توانند محصول مورد نیاز خود را در هر حجم درخواستی تحویل بگیرند.
در بازار نمونه های متنوعی از این محصول وجود دارد که با کیفیت های متفاوت به فروش می ‌رسند. برخی از برندهای ضدیخ طرفداران زیادی دارند و دارای قیمت مناسب هستند. خریداران می توانند آنها را به صورت عمده خریداری کنند. قیمت ضد یخ بستگی به ویژگی های مختلفی دارد که شرکت های تولید کننده برای تولید این محصول آن را تعیین می کنند.

پخش عمده ضدیخ

فواید استفاده از ضد یخ

استفاده از ضدیخ فواید زیادی به همراه دارد. در ادامه برخی از مهمترین مزایای استفاده از این محصول را معرفی می کنیم:
استفاده از این محصول باعث افزایش راندمان خنک کننده می شود. چون در ترکیبات آن از مواد افزودنی پیشرفته استفاده شده است. این مواد در مناطقی که دچار خوردگی شده باشند باعث ایجاد یک لایه محافظ می‌‌شود.
در حالت ملایم پمپ آب می تواند به خوبی عمل کرده و با کمک کربوکسیلات ها که به وجود می‌آیند، از آن در برابر چکش آب در زمان کاویتاسیون مراقبت می شود. از جمله مهمترین فواید ضد یخ می توان به فرصت عمل طولانی با حفظ کلیه ویژگی های اساسی آن اشاره کرد. چون ضدیخ دارای خاصیت عدم تحرک شیمیایی است. بنابراین با کمک آن، ترکیبات جدید در سیستم سرمایش تشکیل نمی شود و این موضوع جلوی آسیب دیدگی سطوح فلزی، لاستیکی و پلاستیکی را می گیرد.

فواید استفاده از ضد یخ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

بهترین زمان تعویض ضد یخ

بهترین زمان تعویض ضدیخ

بهترین زمان تعویض ضدیخ چه زمانی است؟ این یکی از مهم‌ترین سؤالاتی است که بسیاری از رانندگان با آن مواجه هستند. همانطور که وجود یک