مقالات
مکمل بنزین آمریکایی

مکمل بنزین آمریکایی را می توان در بین بهترین مکمل های بنزین موجود در بازار نام برد. مکمل بنزین، انواع مختلفی دارد و اصولا به هر ماده ای که به مایعات خودرو اضافه می شود، مکمل می گویند. در صورت استفاده مداوم از بنزین معمولی و بی کیفیت،عملکرد خودرو دچار مشکل و افت شدید می گردد. ادامه این روند، موجب خرابی و مشکلات اساسی تر می شود. استفاده از مکمل بنزین آمریکایی کمک می کند، سلامت موتور ماشین در مدت زمان طولانی حفظ شود. متاسفانه کیفیت بنزین در کشور ما مطلوب نیست و مکمل بنزین در خودروهایی که موتور حساس یا توربو دارند، ضروری است.

مکمل بنزین آمریکایی

مکمل بنزین آمریکایی از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که شما بعد از مدتی استفاده، تغییر را در وسیله نقلیه خود احساس می کنید. محصول ایالات متحده آمریکا می تواند، عدد اکتان سوخت را تا ۱۰ واحد افزایش دهد. در برخی مدل ها، استفاده از مکمل باعث تمیز شدن بخش هایی از سیستم سوخت می شود.
این مکمل می تواند مصرف سوخت را به طور چشمگیری، کاهش دهد. خرید یک مکمل خوب و با کیفیت می تواند، شما را در طول زمان از هزینه های سنگین نجات دهد.

مکمل بنزین آمریکایی
مکمل بنزین آمریکایی

ویژگی های مکمل بنزین آمریکایی

حتما استفاده از یک برند اصل و با کیفیت ویژگی هایی را به همراه دارد. از ویژگی های مکمل بنزین آمریکایی می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• افزایش بازدهی موتور
• عدم ایجاد رسوب
• افزایش عدد اکتان
• بهبود عملکرد سیستم سوخت
• جلوگیری از ضربه زدن به موتور
• کمک به کاهش مصرف سوخت

انواع برند های مکمل بنزین آمریکایی

تنوع در مکمل های آمریکایی بالا می باشد و خرید بهترین گزینه، کار دشواری است. در اینجا به معرفی برخی برند های خوب و قابل قبول مکمل بنزین آمریکایی می پردازیم.

۱- مکمل بنزین اکتان ABRO

این مکمل بنزین با فرمول ویژه ای که دارد باعث افزایش عدد اکتان بنزین و کیفیت احتراق می شود. افزایش کیفیت احتراق به تمیز شدن محفظه احتراق کمک می کند. این کار از خشک شدن لاستیک سوپاپ ها نیز جلوگیری می نماید. همچنین باعث کاهش مصرف سوخت خودرو می شود.
برای استفاده از مکمل بنزین ABRO، باک بنزین خودرو را تا نیمه پر کنید. سپس این مکمل را در باک، خالی نمایید و آن را پر کنید. کمی دور بالا رانندگی نمایید تا اکتان کار خود را انجام دهد. سعی کنید این کار را در پمپ بنزین انجام دهید. در این صورت اکتان کامل با بنزین مخلوط می شود و تاثیرگذاری مکمل بنزین آمریکایی بهتر خواهد بود.

مکمل بنزین اکتان ABRO
مکمل بنزین اکتان ABRO

۲- اکتان پرستون آمریکا

اکتان بوستر پرستون، محصولی شگفت انگیز در زمینه مکمل سوخت خودرو می باشد. این محصول با افزایش ۱۰ پوینتی عدد اکتان، خودروی شما را برای مدتی به یک خودروی اسپرت تبدیل می کند. این مکمل بنزین به تمیز شدن انژکتور کمک می نماید و محصولی دو کاره می باشد.
با تمیز کردن سیستم سوخت و افزایش عدد اکتان بنزین، قدرت و شتاب خودرو افزایش یافته و مصرف سوخت کاهش پیدا می کند. اکتان پرستون آمریکا در موتورهای بنزینی بدون سرب مورد استفاده قرار می گیرد.

اکتان پرستون آمریکا
اکتان پرستون آمریکا

خطرات استفاده از مکمل سوخت بی کیفیت

استفاده از مکمل بی کیفیت و غیر اصل می تواند از آنچه در فکر شما می باشد، مضرتر باشد و آسیب های جدی و جبران ناپذیری را به موتور وسیله نقلیه شما وارد کند. از خطرات استفاده از مکمل سوخت بی کیفیت می توان بالا رفتن مصرف سوخت، آلودگی هوا، کاهش عمر مفید قطعات موتور و آسیب به سیستم سوخت (پمپ بنزین، شمع ها و سوزن انژکتور) را نام برد.

خطرات استفاده از مکمل سوخت بی کیفیت
خطرات استفاده از مکمل سوخت بی کیفیت

سخن پایانی

متاسفانه اکثر مکمل سوخت هایی که در پمپ بنزین ها به فروش می رسند، تقلبی بوده و به خودرو شما آسیب می رسانند. از این رو بهتر است که در انتخاب مکمل خود دقت کنید و مکملی را تهیه نمایید که اصل و مطمئن باشد تا آسیب های جبران ناپذیر به خودرو شما وارد نشود. مکمل بنزین آمریکایی از بهترین و باکیفیت ترین برندهای مکمل سوخت می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× گفتگو در واتس اپ